Medley 125 S Euro 5

Sportowy i elegancki

Nowe Piaggio Medley 125 i-get jest nie tylko zgrabny i zwinny, ale także dynamiczny i zaawansowany technologicznie. Nowy reflektor LED oraz zaawansowany zestaw wskaźników na wyświetlaczu LCD zapewniają idealne połączenie funkcjonalności i stylu. Najwyższy poziom wydajności zapewnia zupełnie nowy, zgodny z Euro 5, 4-suwowy, 4-zaworowy silnik chłodzony cieczą Piaggio i-get z systemem Start&Stop. Moc zwiększono z 9 kW do 11 kW, dzięki czemu jest teraz jednym z najmocniejszych w swojej klasie. Matowe wykończenie w czerni, elementy w ognistej czerwieni i kształt siodełka sprawiają, że jest to rzeczywiście sportowy skuter. Medley S jest dostępny w kolorach: Bianco Luna (biały), Grigio Materia (szary) i Nero Meteora (czarny matowy), a wszystko to z czarnym siedzeniem i czarnymi dodatkami stylistycznymi.

Medley 125 S

Same zalety

Nowy, całkowicie ciekłokrystaliczny zestaw wskaźników zapewnia, że wszystko, czego potrzebujesz, masz zawsze pod ręką. Dodatkowo w modelu S dostępna jako standard jest platforma Piaggio MIA, która łączy smartfon z elementami sterującymi na kierownicy, umożliwiając zarządzanie połączeniami, muzyką i poleceniami głosowymi bez odrywania wzroku od drogi. o więcej, oferuje również funkcję Follow Me Home, Biker Finder i funkcję otwierania siedzenia, dostępną z poziomu telefonu.

Start&Stop

System Stop-Start używany przez Piaggio Medley 125 S i-get nosi nazwę RISS (Regulator Inverter Start & Stop System) i został zaprojektowany w taki sposób, że silnik wyłącza się automatycznie w ciągu 1-5 sekund od zatrzymania. Prawdziwie inteligentny sposób na zmniejszenie zużycia paliwa.

Bezpieczeństwo to podstawa

Podkreśleniem sportowej duszy modelu S są detale, takie jak faliste tarcze i zaciski z odrobiną złota, a dwukanałowy system Bosch ABS odpowiada za zapobieganie blokowaniu się kół przenosząc bezpieczeństwo i niezawodność na nowy poziom, a uzupełnieniem tego wszystkiego jest wprowadzenie kontroli trakcji, która poprawia przyczepność na nawierzchniach o niskiej przyczepności.

 

Cena: 17 599 zł

 • POJEMNOŚĆ
  125cm3
 • SILNIK
  Jednocylindrowy i-Get z systemem “Start-Stop”, 4-suwowy, SOHC, 4-zaworowy
 • ZBIORNIK PALIWA
  7l
 • SPALANIE
  2,4 l/km
 • ABS/ASR SYSTEM
  2-kanałowy system Bosch ABS 10.0
 • CHŁODZENIE
  ciecz
 • MAKSYMALNA MOC
  11 kW przy 9 000 obr./min.
Dostępne kolory
Medley 125 S Euro 5Medley 125 S Euro 5
Medley 125 S Euro 5Medley 125 S Euro 5
Medley 125 S Euro 5Medley 125 S Euro 5

Nasz salon oferuje

Podobne skutery:

Medley 125 Euro 5

124 cm3  |  11 kW  |  ABS

16 999 zł

Medley 125 S Euro 5

125 cm3  |  11 kW  |  ABS

17 599 zł

Importer Piaggio Group w Polsce zastrzega możliwość zmiany ceny oraz nie odpowiada za możliwe powstałe błędy na stronie.
Proponowana cena, jest rekomendowaną ceną detaliczną (z VAT), ale może się różnić w zależności od rocznika pojazdu.

Secured By miniOrange