Vespa GTS New!

Nowa, ale jak zawsze niepowtarzalna

Vespa GTS ewoluuje pod względem wzornictwa i technologii, zachowując swój spontaniczny charakter i cały urok autentycznej włoskiej ikony. Jest eleganckim towarzyszem podróży, z nowym stylem i komfortowymi detalami, odpowiednimi na każdą przygodę. Ciesz się jazdą, Vespa GTS zajmie się resztą.

Szczegóły, które robią różnicę

Osobowość GTS’a błyszczy jeszcze bardziej dzięki nowym materiałom, które nadają elegancki, wyrafinowany wygląd. Lusterka, boczne grille, grzebień błotnika, a nawet charakterystyczny „krawat” zostały przeprojektowane w imię innowacji, zachowując jednocześnie ponadczasowy urok i ducha Vespy.

Gotowy na przygodę?

Nowa Vespa GTS to wyższy poziom bezpieczeństwa i lepsze prowadzenie dzięki 12-calowym przednim i tylnym kołom, systemowi hamulców tarczowych na obu kołach i jeszcze wydajniejszemu zawieszeniu. Kombinacja, która zapewnia stabilną i wygodną jazdę, nawet na wyboistych drogach i przy dużych prędkościach.

125 cm3 |  14 KM |  ABS/ASR 

27 800 zł

278 cm3  |  23,8 KM  |  ABS/ASR 

32 500 zł

Play Video

Importer Piaggio Group w Polsce zastrzega możliwość zmiany ceny oraz nie odpowiada za możliwe powstałe błędy na stronie.
Proponowana cena, jest rekomendowaną ceną detaliczną (z VAT), ale może się różnić w zależności od rocznika pojazdu.

Secured By miniOrange