GTV 300

Design który robi różnicę

Najbardziej kultowe cechy stylistyczne GTV, charakterystyczna odsłonięta rurowa kierownica i reflektor zamontowany na przednim błotniku, zostały teraz połączone z eleganckimi, zaawansowanymi technologicznie elementami podkreślającymi jego innowacyjny charakter. Dwukolorowe siodło, owiewka i matowe czarne wykończenia to tylko niektóre elementy, które sprawiają, że Vespa GTV jest tak odważna i sportowa. Wyścigowy charakter mają również pięcioramienne obręcze kół polakierowane na matową czerń oraz kontrastujące pomarańczowe grafiki na bokach.

Komfort w wersji high-tech

Pełne oświetlenie LED, w pełni cyfrowe oprzyrządowanie i system bezkluczykowy, wszystko w GTV zostało zaprojektowane tak, aby było wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu,  w nowoczesnym i eleganckim stylu, który wyróżnia się na pierwszy rzut oka.

Moc, która rozpala emocje

Jednocylindrowy silnik HPE (High Performance Engine) o pojemności 300 cm3 zapewnia Vespie GTV doskonałe osiągi. Dzięki czterozaworowemu układowi rozrządu, chłodzeniu cieczą i elektronicznemu wtryskowi paliwa oferuje moc do 17,5 kW (23,8 KM), co czyni go najmocniejszym silnikiem, jaki kiedykolwiek montowano w Vespie.

Cena: 36 700 zł

 • POJEMNOŚĆ
  278cm3
 • SILNIK
  HPE jednocylindrowy, 4-suwowy, 4-zaworowy, wtrysk elektroniczny
 • ZBIORNIK PALIWA
  8,5l
 • SPALANIE
  3,3 l/100km
 • ABS/ASR SYSTEM
  Tarcza ze stali nierdzewnej Ø 220 mm ze sterowaniem hydraulicznym - ABS/ASR
 • CHŁODZENIE
  ciecz
 • MAKSYMALNA MOC
  23,8 KM (17,5 kW) przy 8 250 obr./min
Dostępne kolory
BEIGE AVVOLGENTE MATTBEIGE AVVOLGENTE MATT
NERO CONVINTONERO CONVINTO

Nasz salon oferuje

Importer Piaggio Group w Polsce zastrzega możliwość zmiany ceny oraz nie odpowiada za możliwe powstałe błędy na stronie.
Proponowana cena, jest rekomendowaną ceną detaliczną (z VAT), ale może się różnić w zależności od rocznika pojazdu.

Secured By miniOrange