Vespa Elettrica

Elettrica

Elektryczna rewolucja mobilności

Współczesne dzieło sztuki z elektrycznym sercem, które nie tylko rewolucjonizuje dwukołową mobilność, ale także wnosi nową energię na drogę.

Elettrica

Wsłuchaj się w odgłosy natury

Dzięki Vespie Elettrica możesz poruszać się po miejskich ulicach w absolutnej ciszy, niezależnie od tego, czy wybierzesz tryb ECO (oszczędzania energii), czy zdecydujesz się mocniej odkręcić manetkę w opcji POWER. Tak czy inaczej, gdy prześlizgujesz się po mieście, całkowicie cicha praca Vespy Elettrica sprawi, że docenisz płynną i komfortową jazdę.

Nie martw się, po prostu jedź

Każdy szczegół Elettrica został zaprojektowany, aby ułatwiać życie, od jazdy, przez ładowanie, po konserwację.
Opcja Reverse (bieg wsteczny) jest zdecydowanie pomocnym dodatkiem. Łatwo naładujesz swoją Elettricę, podłączając kabel pod siedzeniem do gniazdka elektrycznego lub publicznych stacji ładowania. Jeśli chodzi o niezawodność, możesz liczyć na silnik i wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy.

Ciesz się centrum rozrywkowo-informacyjnym podczas jazdy

Cyfrowy wyświetlacz TFT zapewnia widoczność wszystkich parametrów jazdy, a także przydatne statystyki podróży, które pomogą Ci wydobyć to, co najlepsze ze swojego stylu jazdy. Aplikacja multimedialna Vespa MIA łączy Twój smartfon z Vespą przez Bluetooth, dzięki czemu wyświetlacz zasadniczo staje się rozszerzeniem Twojego telefonu, co oznacza, że możesz go używać całkowicie bezpiecznie, bez odrywania rąk od kierownicy.

Odkryj na nowo swój styl

Kiedy jesteś uważany za innowacyjny wzór do naśladowania, musisz zawsze być o krok do przodu. Vespa oferuje dwie wersje Elettrica z nowym posrebrzanym wyglądem, z których każda może być dostosowana do stylu kierowcy. Dla mniej wymagających dostępna jest wersja 45 km/h w sześciu wariantach kolorystycznych, podczas gdy kierowcy szukający większej mocy mogą cieszyć się wersją 70 km/h i wyborem w czterech kolorach.

ELETTRICA 45 KM/H

4 kW |  130 kg | 4.2 kWh

31 500 zł

ELETTRICA 70

4 kW |  130 kg | 4.2 kWh

33 500 zł

Play Video

Importer Piaggio Group w Polsce zastrzega możliwość zmiany ceny oraz nie odpowiada za możliwe powstałe błędy na stronie.
Proponowana cena, jest rekomendowaną ceną detaliczną (z VAT), ale może się różnić w zależności od rocznika pojazdu.

Secured By miniOrange