Pozbądź się codziennych zmartwień i po prostu ciesz się chwilą

Wersja Active Piaggio 1 uwalnia całą swoją energię, aby osiągnąć prędkość maksymalną 60 km/h. Z zasięgiem 66 km w trybie Sport i do 85 km w trybie ECO, będziesz cieszyć się żywą, przyjemną jazdą. Czerwone ozdobniki na tylnym wahachu dodają mu sportowego charakteru.

Piaggio 1 Active

Innowacyjny komfort

Dzięki dużej komorze pod siedzeniem, mieszczącej kask typu JET, Piaggio 1 Active jest jedynym skuterem elektrycznym w swojej kategorii, który oferuje tak obszerne miejsce do przechowywania. Przestronna przestrzeń na nogi zapewnia wygodną pozycję do jazdy, podczas gdy pasażerowie mogą oprzeć stopy na solidnych, składanych podnóżkach. Ostatnie, ale nie mniej ważne, to poręczny haczyk na torbę i port USB z wodoodporną gumową osłoną w tylnej płycie osłony nóg.

Opływowy i stylowy

Piaggio 1 Active bez wysiłku łączy mobilność elektryczną z tym samym oryginalnym stylem, jakością i inżynierią, które są synonimem marki Piaggio. Przednia osłona ma klasyczny „krawat” i zapewnia ochronę, pozostając eleganckim akcentem stylistycznym. Dbałość o szczegóły jest widoczna w takich elementach, jak siedzenia z błyszczącym wykończeniem bocznym i intrygującym sześciokątnym wzorem, inspirowanym logo Piaggio, na przedniej osłonie i bocznych panelach.

E-mobilność ze wszystkimi swoimi gadżetami

Na kierownicy znajduje się duży, 5,5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD z czujnikiem zmierzchu, który optymalizuje kolory tła i czcionki do panujących warunków oświetleniowych, aby zapewnić czytelność niezależnie od warynków. Stylowa, wyraźna grafika na ekranie jest łatwa do odczytania już na pierwszy rzut oka .
Połączenie lekkiej konstrukcji, zaawansowanej baterii litowo-jonowej i funkcji KERS (Kinetic Energy Recovery System), która ładuje baterię podczas zwalniania, oznacza, że Piaggio 1+ zapewnia doskonały zasięg.

Cena: 17 500 zł

 • BATERIA
  2.3 kWh
 • SILNIK
  2.0 kW (3.0 kW max)
 • HAMULCE
  Tarczowe - CBS
 • WAGA Z BATERIĄ
  94 kg
 • PRĘDKOŚĆ MAX.
  60 km/h
Dostępne kolory
Piaggio 1Piaggio 1
Piaggio 1Piaggio 1
Piaggio 1Piaggio 1
Piaggio 1Piaggio 1

Nasz salon oferuje

Podobne skutery:

2.3 kWh |  2.0 kW |  Tarczowe – CBS

17 500 zł

1,4 kWh |  1,4 kW |  Tarczowe

14 500 zł

Secured By miniOrange