ZIP

ZIP

Mały rozmiar, wielkie możliwości

Ciemna kreska, to wszystko co pozostanie, gdziekolwiek się wybierasz, bez względu na to, czy pędzisz po mieście, czy zjeżdżasz z utartych szlaków.

Dużo miejsca do przewożenia

Wiele uwagi poświęcono zapewnieniu praktyczności przekraczającej oczekiwania. Pod siedzeniem znajduje się obszerna komora, która może pomieścić pełny kask, a zamykany schowek, zgrabnie zintegrowany z tylną osłoną, zapewnia bezpieczne przechowywanie dokumentów i ważnych drobiazgów. Ostatni, ale nie mniej ważny, jest wygodny haczyk na torbę pod kierownicą.

Jakość komfortu

Dzięki regulowanemu siedzeniu o trzech wysokościach (750, 765 i 780 mm) Zip 50 S można dostosować do wzrostu, aby zapewnić większy komfort jazdy. Zwiększa to również bezpieczeństwo podróżowania, ponieważ łatwiej jest znaleźć idealną pozycję do oparcia stóp na ziemi, gdy stoimy.

Nowoczesny, młodzieńczy design

Dzięki lekkim liniom i wszechstronnemu stylowi Zip to zgrabny mały skuter z zadziornymi cechami, takimi jak wydłużone elementy optyczne ze zintegrowanymi kierunkowskazami i reflektor dumnie umieszczony na efektownie zaprojektowanej kierownicy.

50 cm3  |  2,3 kW  |  

12 500 zł

50 cm3  |  2,3 kW  |  

12 900 zł

Importer Piaggio Group w Polsce zastrzega możliwość zmiany ceny oraz nie odpowiada za możliwe powstałe błędy na stronie.
Proponowana cena, jest rekomendowaną ceną detaliczną (z VAT), ale może się różnić w zależności od rocznika pojazdu.

Secured By miniOrange