VESPA 946 Dragon

Moc Smoka

Dostępny w limitowanej wersji 1888 numerowanych motocykli i mający stać się przedmiotem kolekcjonerskim, Vespa 946 Dragon jest hołdem zarówno dla majestatycznej, potężnej bestii, od której pochodzi jej nazwa, jak i kalendarza księżycowego. Każda Vespa 946 jest wykonywana ręcznie we Włoszech i odzwierciedla archetyp Vespy jutra, reinterpretując najbardziej kultowe elementy pierwszych prototypów Vespa we współczesnym tonie.

Włoskie dzieło sztuki

Vespa 946 ugruntowała swoją pozycję jako archetyp Vespy jutra: arcydzieło włoskiego rzemiosła, które we współczesnym tonie reinterpretuje najbardziej kultowe elementy MP6, pierwszy prototyp czegoś, co stanie się jednym z najbardziej lubianych i kultowe obiekty świata. Odważny duch Vespy 946 Dragon staje się idealnym uzupełnieniem wyrafinowanej technologii i tradycyjnej zawartości tej prestiżowej Vespy.

Przedmiot kolekcjonerski

Tożsamość Vespy łączy się z legendarnym prestiżem smoka, dając życie ekskluzywnej kolekcji: limitowanej i numerowanej edycji, wyprodukowanej w zaledwie 1888 egzemplarzach, która celebruje tę majestatyczną ikonografię kalendarza księżycowego. Każda Vespa 946 Dragon to przedmiot kolekcjonerski opowiadający o spotkaniu kultur, związku innowacji i wyrafinowania, który rozprzestrzenia energiczną i destrukcyjną siłę.

Połączenie mitu i elegancji

Mieszanka błyszczących i matowych wykończeń jest ozdobiona żywym zielonym motywem smoka, który wydaje się tańczyć na złotym nadwoziu, tworząc odważny kontrast. Amerykańskie cyfry w stylu varsity reprezentujące lata, w których kalendarz księżycowy świętuje smoka, sprawiają, że każdy skuter jest jeszcze bardziej wyjątkowy.

Vespa Dragon

125 cm3 |  11 KM |  ABS/ASR 

54 946 zł

Importer Piaggio Group w Polsce zastrzega możliwość zmiany ceny oraz nie odpowiada za możliwe powstałe błędy na stronie.
Proponowana cena, jest rekomendowaną ceną detaliczną (z VAT), ale może się różnić w zależności od rocznika pojazdu.

Secured By miniOrange