Vespa Sei Giorni

Sei Giorni

Nowoczesna ewolucja sportowej legendy

Sei giorni zrodził się z inspiracji zwycięską historią najsłynniejszej wyścigowej Vespy i łączy w sobie najlepszą technologię silnika z kontrukcją, która dostarcza zarówno komfort jak i sportowe odczucia na drodze.

Zostań współczesną legendą

Stworzona w hołdzie chwalebnej historii oryginalnej Vespy Sport „Sei Giorni”, zbudowanej na SEI GIORNI INTERNAZIONALE w 1951 roku w Varese (Włochy). To prawdziwa legenda, która zgarnęła 9 złotych medali, a dziś w swojej nowoczesnej formie łączy technologię, pasję do podróży i autentyczną sportową historię.

Podróżuj komfortowo

Żadnej technologii nie pominięto przy projektowaniu maksymalnego komfortu oraz wydajnych dodatów wspomagających ergonomię, design bezpieczeństwo i wszystkie detale. Wiele z nich dotyczy pozycji jazdy, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa czy detali takich jak port USB. Wszystko to pozwala skupić się i zrelaksować podczas nawet najdłuższych podróży.

Wybierz autentyczny styl

Vespa Sei Giorni pięknie podkreśla klasycznego ducha klasycznych sportowych Vesp, dzięki takim cechom, jak światło umieszczone na przednim błotniku, odsłonięta metalowa kierownica i elegancka tablica przyrządów z analogowym prędkościomierzem na białym tle.

vespa-sei-giorni_2

278 cm3  |  23,8 KM  |  ABS 

36 500 zł

Secured By miniOrange